Enerji içeceği Burn sponsorluğunda düzenlenen Big Burn İstanbul Festivali bu sene Temmuz’un 21, 22 ve 23’ünde Suma Beach’te gerçekleşecek. Eğlenceyi doruklarında yaşamak, Burn eşliğinde kanatlanmak isterseniz rotanızı Suma Beach’e çevirebilirsiniz. 5 ayrı sahnede etkinliklerin düzenleneceği Big Burn Festivali için ayrıca kombine bilet alarak kesintisiz bir eğlence tercih edebilirsiniz. Kamp ve müziğin bir aradaki mükemmel uyumu için Big Burn İstanbul tam da size göre olacaktır. Şimdiden iyi eğlenceler.

Big Burn İstanbul İçeriği

Burn sponsorluğunda düzenlenen Big Burn İstanbul 2017 senesindeki etkinleriyle de akıllarda kalmayı başarmıştı. En yeni ve en büyük kamplı elektronik müzik festivali olma unvanını elinde bulunduran Big Burn’de çok sayıda dj eğlenceseverlerle buluşacak. Performans sergileyecek müzisyenler ve gruplar arasında Adam Beyer, Claptone, Dubfire, Seth Troxler, Tale Of Us, Agents Of Time, Bella Sarris, Birds of Mind, Digby başta olmak üzere 100 dj performası sergilenecek.

3 gün 3 gece devam edecek olan festivalde 5 farklı sahne kurulacak ve etkinliker tüm gün boyunca hız kesmeden devam edecek.

Etkinlik alanında yiyecek ve içecek stantlarından faydalanabilirsiniz. 3 günlük bir müzik çılgınlığına kendinizi kaptırıp yoğun bir çalışma temposuna mola diyebilirsiniz. Yazın en unutulmaz etkinlikleri arasında Big Burn istanbul’un yer alacağından şüphemiz yok.

Big Burn İstanbul Etkinlik Fiyatları

Big Burn İstanbul’a katılmak için kombine bilet ya da çadırlı kombine bilet alabilirsiniz. Bilet fiyatına gelecek olursak kombine bilet 250 Türk Lirası’ndan satışa sunuluyor. Kamp ve kombine bileti bir arada almak isterseniz ücret 320 Türk Lirası oluyor.

İşin eğlenceli bir tarafı da Burn enerji içeceklerinin açma halkalarındaki kod ile 10 Türk Lirası indirim kazanabiliyorsunuz. Toplamda 50 liraya kadar indirim kazanma şansınız bulunuyor.

*Fiyatlar Temmuz 2018 tarihinde güncellenmiştir.

Big Burn İstanbul Konaklama Alternatifleri

Big Burn İstanbul Festivali’ne isterseniz her gün aracınızla ulaşım sağlayabilir ya da servislerden faydalanabilirsiniz. Ancak her gün git gel yapmak sizi yoracaksa çadırınızı alıp soluğu Suma Beach’te alabilirsiniz.

Ayrıca biraz daha konforlu bir konaklama alternatifi hayal ediyorsanız bunun da sizin için düşünüldüğünü söyleyebiliriz. Fiyatlara gelince ise kamp ve kombineden pahalı olduğunu söyleyebiliriz. Konaklamanızı otelde yapmak isterseniz fiyatların oda ve kahvaltıyı kapsadığını söylemekte fayda var. Otelden festival alanına ise servislerle ulaşım ücretsiz olarak sağlanacak.

Fiyatlara gelince tek kişilik oda 2 gece için 1500, 3 gece için ise 1700 Türk Lirası, 2 kişilik oda kişi başı 2 gecede 900, 3 gecede ise 1000 Türk Lirası, 3 kişilik oda ise kişi başı 2 gün için 800, 3 gün için ise 900 Türk Lirası. Eğer şahsii aracınızla gidecek olursanız otelin ücretsiz otoparkından faydalanabiliyorsunuz.

*Fiyatlar Temmuz 2018 tarihinde güncellenmiştir.

Big Burn İstanbul Ulaşım Alternatifleri

Big Burn İstanbul için farklı ulaşım alternatifleri bulunuyor. Eğer aracınızla gidecek olursanız park yerinden 3 gün için toplam 45 Türk lirası ödeyerek faydalanabiliyorsunuz. Ancak kamp alanına araçla girilemediğini hatırlatmakta fayda var.

20 Temmuz Cuma günü 14.00’te başlayıp pazartesi günü 05.00’te son bulacak olan elektronik müzik festivaline ulaşım için Suma Beach’e ulaşmanız gerekiyor. Metro ile gidecek olursanız Hacıosman durağında inmeniz gerekiyor. Daha sonra taksiler vasıtası ile yaklaşık 18 kilometrelik yolculuk sonunda ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca festival servislerinin de gün içinde Kadıköy, Taksim ve Levent’ten karşılıklı olarak yapılacağını hatırlatmakta fayda var.

Şehir dışından Suma Beach’e ulaşmak için havayolundan hareket eden ve Taksim’e giden Havabus’ları tercih edebilirsiniz. Buradan dilerseniz festival servislerine aktarma yapabilir, dilerseniz metroya geçiş sağlayabilirsiniz.

Big Burn İstanbul Ek Bilgiler

Festivale giderken herhangi bir aksilikle karşılaşmamanız için bir kaç uyarıyı dikkate almanızda fayda olabilir. Katılım için kimlik bulundurmak 18 yaşını doldurmuş olmak ilk şart olarak belirlenmiş durumda. Özel eşyalarınızın sorumluluğu da size ait. Biletlerin değişim ya da iadesi ise mümkün olmuyor. Festival bileti ile kamp alanına geçiş yapılamıyor. Festivale katılımcı olduğunuzu belirten bilekliklerinizin çıkması ya da kaybolması durumunda sorumluluk yine size ait oluyor. Kamp alanına hiçbir araç alınmıyor. Festival boyunca olası bir sağlık problemi için 7/24 sağlık ekipleri ise alanda hazır bulunuyor. Gerisi keyif, kerisi müzik, gerisi Burn. Tadını çıkarın.

Big Burn İstanbul İletişim ve Suma Beach Adres

Adres: Gümüşdere Mahallesi, Boğaziçi Kampüs Yolu 1/A, Sarıyer / İstanbul

Telefon: 0533 130 53 73