19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı çerçevesinde gerçekleştirilecek olan Decathlon Spor Festivali’nde spor ve eğlence dolu bir güne davetlisiniz. İstanbul, İzmir, Adana, Ankara, Çorlu, Mersin,Samsun, Bodrum, Antalya, Kocaeli ve İskenderun şehirlerimizde mağazaları bulunan Decathlon’un 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’na özel olarak düzenlediği bu etkinliğe ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Amatöründen profesyoneline, çocuğundan yetişkinine; herkesin bütçesine uygun spor ekipmanlarını, spor tekstil ürünlerini ve aksesuarlarını sunan Decathlon, farklı şehirlerdeki mağazalarında 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’na özel olarak bu festivali düzenliyor. İstanbul,  İzmir, Adana, Ankara, Çorlu, Mersin, Samsun, Bodrum, Antalya, Kocaeli ve İskenderun’daki mağazalarında gerçekleştirilecek olan festival, gün boyunca sürecek.

Aktiviteleri mağazalara göre değişiklik gösterecek olan festivalde frizbi yarışması, gol atma yarışması, masa tenisi turnuvası, çember çevirme yarışı, yavaş bisiklet sürme yarışı, çadır açma-kapama yarışması, tırmanış duvarı etkinliği, tenis dersi, masa tenisi turnuvası, ok atma dersi, trambolinde zıplama, capoeira şovu, spinning, pilates, cross feet, boz, kick box, karate, hip-hop, ritm grubu, eskrim, binicilik, kaykay gösterisi, kalp yaşı testi, zumba, bale gibi çok çeşitli aktiviteler yer alacak. Yeni spor dallarını keşfetmek, ailecek spor ve eğlence dolu bir gün geçirmek için bu festivali kaçırmayın deriz.